Редуктори, мотор-редуктори, електродвигуни Transtecno (Італія). Офіційний дистриб'ютор в Україні СВ АЛЬТЕРА

(044) 496-18-88

Публикації

Проект для Формули-1

Проект для Формули-1

Нещодавно нашими компаніями-партнерами по приводний техніці Lenze (Німеччина) і Transtecno (Італія) був завершений цікавий і складний дослідницький проект. Замовником була одна з лідируючих компаній в світовій автомобільній промисловості. Сам проект полягав в модернізації повітряної труби, використовуваної для дослідження і поліпшення аеродинамічних характеристик болідів Формули 1.

Нові поліпшені редуктори виробництва Transtecno

Нові поліпшені редуктори виробництва Transtecno

Сучасну промисловість і виробництво не можна уявити без мотор-редукторів, які займають важливе місце в сучасній електромеханіки. Редуктори, як універсальні елементи електроприводу, знаходять при думка практично у всіх галузях промисловості в приводі верстатів, конвеєрів, транспортерів, мішалок, турнікетів, інших машин і механізмів.

Transtecno - стовідсотковий

Transtecno - стовідсотковий "профі" в світі приводної техніки

Сучасну промисловість і виробництво не можна уявити без мотор-редукторів, які займають важливе місце в електромеханіки. Тому проблема вибору мотор-редукторів, з огляду на постійно зростаючі вимоги до якості і унікальності обладнання, стає все більш актуальною. Всім вимогам сьогоднішнього дня відповідають мотор-редуктори італійської компанії «TRANSTECNO srl», чий досвід у виробництві приводної техніки дозволяє задовольняти найбільш важливі запити цільового ринку.