Редуктори, мотор-редуктори, електродвигуни Transtecno (Італія). Офіційний дистриб'ютор в Україні СВ АЛЬТЕРА

(044) 496-18-88

Про компанію СВ АЛЬТЕРА

СВ АЛЬТЕРА працює на промисловому ринку України з 1998 року. Компанія зарекомендувала себе надійним постачальником обладнання і на сьогодні є потужним дистриб'ютором на українському ринку електротехніки та систем автоматизації технологічних процесів.

СВ АЛЬТЕРА прагне максимально ефективно вирішувати задачі клієнта при модернізації підприємства, автоматизації виробництва та керування, ресурсозбереження, підвищення продуктивності обладнання. На сьогоднішній день компанія володіє портфелем проектів різного ступеня складності для харчової, текстильної, метало- та деревообробної, хімічної та нафтової промисловості, підприємств енергетики, проектних установ та дослідницьких центрів.

Завдяки прямим дистриб'юторським контрактам із постачальниками СВ АЛЬТЕРА забезпечує своїх клієнтів широким модельним рядом сучасного обладнання за конкурентними цінами. Компанія є ексклюзивним дистриб'ютором в Україні Transtecno, WEG, Lenze, Kuebler, Yaskawa та інших відомих виробників обладнання.

Напрямки діяльності СВ АЛЬТЕРА:

  • Електропривідна техніка
  • Електротехніка
  • Програмовні засоби АСУ ТП
  • Контрольно-вимірювальні прилади та елементи автоматизації технологічних процесів
  • Системи безпеки праці на виробництві

СВ АЛЬТЕРА має мережу представництв по всій Україні, що дозволяє швидко вирішувати питання сервісу, технічної підтримки тощо.

Дистриб'юторський сертифікат